Snadnější práce s adresami

Připravili jsme pro vás několik vylepšení, které vám ulehčí práci s adresami při psaní zprávy. Reagujeme tak na vaše problémy, které nastávaly při psaní na více adres, při mazání jednotlivých adres nebo potřeby rychlého odhalení chyby v adrese. Nyní jsou tyto akce jednodušší. Pojďme se na ně podívat.

Jednotlivé adresy se nyní chovají jako samostatné bloky, aby je šlo jednoduše myší vzít a přesunout, označit nebo smazat. Na první pohled sice nevidíte celou adresu, ale stačí najet kurzorem na blok a adresa se zobrazí.


Často se stávalo, že v případě chybně uvedené adresy nebylo možné zprávu odeslat. Zároveň bylo těžké chybu v adrese najít. Nyní je to na první pohled jasné - chybná adresa se zobrazuje červeně.

 

Pro smazání adresy na ni stačí najet myší a kliknout na křížek v pravém horním rohu.


Pokud dáváte přednost klávesnici, procházet mezi jednotlivými adresami můžete jednoduše pomocí šipek. Označená adresa je zvýrazněná černou barvou. V případě, že chcete smazat více adres najednou, označíte si všechny pomocí myši a současného přidržení klávesy Ctrl a pak najednou smažete.


Chcete-li adresu upravit, stačí na ni dvakrát za sebou kliknout nebo ji označit a stisknout klávesu Enter.Věříme, že tato vylepšení vám zpříjemní a urychlí práci se zprávami. Budeme samozřejmě rádi za vaše ohlasy nebo návrhy na vylepšení.


 

Rudolf Papánek
Návrhář uživatelského rozhraní

Žádné komentáře:

Okomentovat