Konec vyťukávání SMSek do mobilu

Připravili jsme pro vás novinku, na kterou jste dlouho čekali. Nyní můžete posílat ze své schránky nejen emaily, ale také SMSky. Pokud jste vlastníky 2 GB schránky, dostanete na začátek 15 volných SMSek, které můžete zdarma odeslat do jakékoliv české mobilní sítě.

Spolehlivé a bez placení

Možná namítnete, že na SMS brány není žádné spolehnutí a dáte přednost telefonu. Máte pravdu, tradiční brány tohoto typu nejsou vždy legální, a tudíž spolehlivé, pokud chcete jistotu doručení, musíte si často připlatit. U nás se však můžete na doručení spolehnout, protože máme oficiální dohodu s operátory, která zaručuje funkčnost a rychlost, na kterou jste u svého telefonu zvyklí.

Největší výhodou SMS brány na Centrum.cz a Atlas.cz je možnost na přijatou SMSku rovnou odpovědět. Odpověď doručíme zpět do emailové schránky, ze které byla zpráva odeslána. Jako bonus získáte vždy 5 volných SMSek navíc. Zpráva z mailu do telefonu je zdarma. Odpověď z mobilního telefonu je pak zpoplatněna.

Psaní SMS z mailu


Co dalšího SMS brána umí

S zprávami můžete pracovat jako s běžnými emaily. Vyhledávat v nich, přeposílat, ukládat do složek a mnoho dalších akcí. Důležité jsou samozřejmě kontakty. Telefonní čísla můžete ukládat do adresáře a nevypisovat se s nimi při každé zprávě. Při samotném psaní možná využijete předvolené smajlíky nebo funkci na zkrácení zprávy.

Neztrácejte čas a vyzkoušejte to. Psaní SMS na klávesnici vašeho počítače je nejen rychlejší, ale hlavně vás nic nestojí. Těm z vás, kteří nepustíte svůj telefon z ruky, jsme připravili možnost odeslat SMSky i v mobilní verzi pro telefony s Androidem a iPhone.
Josef Šplíchal
Produktový manažer

69 komentářů:

 1. Dobrý den. A jak to mám udělat, když nechci toto využívat a nechci to tlačítko vůbec vidět? Děkuji za info. Krejčová

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, Jano. V tuto chvíli je tam tlačítko natvrdo bez možnosti zneaktivnění. Podle chování a přání většiny uživatelů a oblíbenosti funkce SMS budeme postupně rozhraní upravovat. Díky za pochopení.

   Vymazat
  2. Dobrý den. Děkuji za rychlou odpověď. A budu doufat, že jednou tlačítko bude možno odstranit :-) Krejčová

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
 2. Josef Šplíchal
  Produktový manažer

  ma dovolenou? nikdo nezastupuje?
  po 2 dnech nikdo pani krejcove neodpovedel
  pro mne timto velmi neduveryhodny produkt

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Paolo, pracuju, žádná dovolená. Mám toho na starosti trochu víc, takže jsem se k odpovědi dostal právě teď. Mimochodem, 2 dny to nejsou náhodou, ale necelý jeden. Mrkněte do kalendáře. Josef Šplíchal

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn autorem.

   Vymazat
  3. pane splichal, dva dny jsem napsal schvalne, abych vedel, jestli bude pouzito jako argument, nezklamal jste ... jinak pekny den a gl vasi praci

   Vymazat
  4. Trochu Vám zkazím den. Jsem občanem ČR a nechápu jak nemůžete akceptovat EU. Trochu zodpovědnosti u Vaší práce. Být na koni znamená se chovat jinak. Na koni nejste a nebudete. Pardon.Raději po 6 a něco letech odejdeme. Vás to mrzet nemusí!! Výplatu dostanete a když né???? Odejdete někam jinam. Tak šťastnou budoucnost. Váš nespokojený zákazník.

   Vymazat
  5. Trochu Vám zkazím den. Jsem občanem ČR a nechápu jak nemůžete akceptovat EU. Trochu zodpovědnosti u Vaší práce. Být na koni znamená se chovat jinak. Na koni nejste a nebudete. Pardon.Raději po 6 a něco letech odejdeme. Vás to mrzet nemusí!! Výplatu dostanete a když né???? Odejdete někam jinam. Tak šťastnou budoucnost. Váš nespokojený zákazník.

   Vymazat
 3. Dobrý den, půjde odesílat SMS i z mobilní verze pro "hloupé" mobily?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den, Honzo, funkci SMS pro tento typ mobilní verze zatím neplánujeme. Snažíme se v této verzi udržet co nejméně funkcí, aby byla použitelná i pro starší telefony.

   Tip: Můžete zkusit ve vašem telefonu přepsat URL na t.mail.centrum.cz - treba vám bude smart verze fungovat i ve vašem mobilu.

   Vymazat
  2. Škoda, jsem ten případ s tak hloupým telefonem, že ta verze na kterou jste odkazoval v mém telefonu nefunguje.. Nokia S40 která má jen GPRS (eni nemá EDGE).. Je škoda že prostě místo mailu nejde psát SMS a jen místo mailové adresy vložit číslo.. počet znaků atd. bych si ohlídal - pokud by to nešlo naprogramovat..

   Vymazat
  3. Honzo, není to bohužel takto jednoduché :-).

   Vymazat
 4. Okamzite jsem si zalozil email na centru a zkusim to. jedna sms za 0.6 Kc je uz nabidka. Jeste jedna vec: jde zmenit odesilatele? Aby to vypadalo jako odeslane z meho mobilu?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky za vyzkoušení. Protože se jedná o model klasické SMS brány, nejde bohužel ovlivnit, z jakého čísla SMS do mobilu přijde.

   Vymazat
  2. přepiš si svoje odesílací jméno na sve tel čislo

   Vymazat
  3. No nevim, k nicemu to neni, alespon na 2 ruznych telefonech.

   Vymazat
 5. Ještě mě napadl dotaz. Půjde SMS posílat z aplikace poštovního klienta „Centrum mail“ - emclient ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Rozšíření SMS do poštovního klienta předběžně plánujeme, zatím nemáme přesný termín nasazení.

   Vymazat
 6. dobrý den, a kolik stojí odpověď z mobilu na mail? děkuji

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://napoveda.centrum.cz/index.php?/Knowledgebase/Article/View/132/15/kolik-stoji-odpov-z-mobilu-do-mailu

   Vymazat
  2. no chudák kdo to neví.Nebudu z toho nikomu psát.Když zjistí kolik zaplatil za odpověď,asi mně sežere

   Vymazat
 7. Vypadá a funguje to skvěle. Jen dva dotazy:

  1) Jde propojit Centrum adresář a Google kontakty a nasypat si tak do adresáře emailu všechny svá telefonní čísla naráz a automaticky?

  2) Neplánujete samostatnou nativní Centrum SMS aplikaci pro Android/iPhone, aby člověk v případě rychlé potřeby poslat zprávu nemusel otvírat prohlížeč a email. schránku?

  Děkuji.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Automatickou synchronizaci zatím nenabízíme. Kontakty si z Google adresáře můžete exportovat přes formát CSV nebo vCard a naimportovat do adresáře na Centru.

   Nativní aplikace je dobrý nápad, píšeme si do fronty. Díky za inspiraci :-).

   Vymazat
 8. Moc mě potěšila možnost psaní SMS. Hned jsem to vyzkoušela a díky! Jana Ká

  OdpovědětVymazat
 9. jo, už jsem to našla, takže :sms fajn, ale na tomto účtu si neumím nastavit upozornění na email do telefonu tak, jako to mám u googlu

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Návod, jak si nastavit upozornění najdete v naší Nápovědě: http://napoveda.centrum.cz/index.php?/Knowledgebase/Article/View/56/0/jak-nastavit-upozornni-na-novy-email

   Vymazat
 10. Tuším SMS nefungují po zaslání na aparát v pevné síti O2.
  Nebo by přece měla SMS přijít po mnoha desítkách minut?

  OdpovědětVymazat
 11. Dobrý den, SMSky jsou odesílány pouze na mobilní sítě.

  OdpovědětVymazat
 12. Včera jsem odeslal jednu SMS na číslo, které je dle jejího příjemce v síti O2. Asi za půl hodiny jsem obdržel na svůj mobil tuto zprávu: (kod 5) Vaše SMS/MMS byla zaslána na neplatné číslo aplikace 9038003 a byla zaúčtována jako standardní zpráva. Vaše O2. Nechápu jak je to možné, protože Vaše firma má v upoutávce na tyto SMS uvedeno, že - SMS bude odeslána zdarma bez ohledu na telefonního operátora příjemce.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Jirásku, slíbené platí - odeslání SMS z mailu je vždy zdarma. Není mi moc jasné, jak je možné, že jste obdržel zpětnou zprávu na váš mobil, když jste ji odesílal z mailu. Tam přece vaše mobilní číslo nikde nezadáváte, pouze číslo adresáta.

   Vymazat
 13. Zpráva mi dorazila z čísla od adresáta jemuž jsem ji poslal, ale podpis na ní byl od O2. To je skutečně záhada, protože jsem si možnost odeslání SMS z e-mailové adresy zkusil mnohokrát a nezaznamenal jsem ani jeden takový případ. Nemůže O2 do toho vstupovat nějakou podivnou cestou ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. O2 by do toho záhadně vstupovat neměla, jde o oficiálně povolenou SMS bránu s jasnými pravidly. Zkuste kontaktovat naši technickou podporu na helpdesk@centrum.cz s popisem, co jste kam kdy posílal, kolegové to ověří.

   Vymazat
 14. Děkuji - obrátím se na helpdesk@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 15. Využíváte Vy nebo někdo jiný čísla adresátů, kterým pošlu SMS? Případně spojujete mobilní čísla a emailové adresy adresátů SMS? Tzn. zařadím posláním SMS adresáta na nějaký (jakýkoli) maling list (jako to dělá uschovna.cz, leteckaposta.cz apod.)? Neodsuzuju to, chápu to - jen se ptám.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Mobilní čísla, na něž jsou z mailu SMSky odesílány nijak nevyužíváme a s ničím nepárujeme. Bez vašeho souhlasu na to nemáme ani nárok. Zůstanou tedy pouze ve vaší schránce, pokud si ukládáte odeslané zprávy.

   Vymazat
 16. Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, lze nějakým způsobem zaslat sms do zahraničí? Děkuji Alena

  OdpovědětVymazat
 17. Dobrý den,

  službu jsem vyzkoušel a funguje dobře (i dobíjení, když mi někdo odpoví do boxu ;-)
  ... velmi však postrádám v náhledu přijaté / odeslané (sms) Kontakt(tel.) druhé strany. Určitě by to pomohlo v orientaci a třídění do složek.
  U emailu mi to funguje ... kde je problém?

  pozn. v zobrazení zdrojového kódu jsou obě tel. č.
  (tj. To: <+420720******@sms.centrum.cz>
  i From: <+420720******@sms.centrum.cz> ) ... nešlo by to nějak odfiltrovat a zobrazit v náhledu sms-zprávy?
  )

  děkuji za odpověď V.

  OdpovědětVymazat
 18. Dobrý den, nepochopili jsem ten způsob zakoupení 5 SMS odesláním zprávy "SMS KHZFP". Ta zpráva se odesílá z e-mailu nebo z mobilu? A odkud to v prvním případě budu platit a jak v druhém případě sdělím svou mailovou adresu?
  Děkuji za odpověď Vladimír M.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý den,

   SMS pro navýšení kreditu posíláte ze svého telefonu. Cena SMS je uvedena přímo na stránce s kódem a liší se podle operátora, kterého používáte (Vodafone a T-Mobile 3Kč, O2 podle vašeho tarifu).

   Svoji mailovou adresu psát nikam nemusíte - kód SMS je v systému přiřazen vaší schránce.

   Případné další dotazy vám rádi odpoví naši pracovníci helpdesku (http://napoveda.centrum.cz)

   Hezký den

   Vymazat
 19. Dobry den, proc nelze odeslat vic sms najednou ? tohle je nahouby, jak to clovek musi zkracovat do jedne. normalne se da posilat az 5 sms na jednou preci.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. bude tady nejaka odpoved nebo se ji nedockam ?

   Vymazat
  2. Dobrý den Michale,

   v současné době je služba technicky uzpůsobena pouze na zasílání jednotlivých zpráv. Je však možné, že ji do budoucna přepracujeme, aby bylo možné více zpráv posílat.

   Vymazat
 20. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 21. Tato "novinka" už léta funguje na icq (stejný systém) a spoustě portálů - (naprosto zadarmo a neomezeně) :D

  OdpovědětVymazat
 22. jsem rád,že mohu sms z mailu posílat děkuji

  OdpovědětVymazat
 23. mámlinux.je možné aj cez linux posielat sms?

  OdpovědětVymazat
 24. Kdybyste radši udělali appku pro smartphony, aby se zobrazovaly nové zprávy v liště, jako to má třeba gmail... sms v dnešní době nabízí už snad všichni operátoři úplně zadarmo, nebo za směšné částky...

  OdpovědětVymazat
 25. Dobrý den,


  je možné limit nějak vypnout,či zpřístupnit na neomezený počet sms?Děkuji za odpověď.

  OdpovědětVymazat
 26. jak zablokovat zprávy z faceboku na můj email centrumu stále mám přeplněno těmito zprávy

  OdpovědětVymazat
 27. a na Slovensko ste zabudli ja to tam nemam.

  OdpovědětVymazat
 28. Dobrý deň,to by zaujímalo aj mňa...čo Slovensko?

  OdpovědětVymazat
 29. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 30. Považuji za vhodné nejenom za sebe, nýbrž i ostatní spokojené klienty, poděkovat zřizovateli SMS brány za její začlenění do e-mailové schránky serveru Centrumu. Jedná se zcela jednoznačně o přínosnou službu, která obohacuje možnosti zdejší komunikace!

  OdpovědětVymazat
 31. Tento komentář byl odstraněn autorem.

  OdpovědětVymazat
 32. Prosbička na administrátory SMS služby. Lze nějakým způsobem obnovit službu SMS brány v e-mailu, když se předmětný účet jeho uživatele dostane na nulový počet zpráv?

  OdpovědětVymazat
 33. To se zase člověk jednou nechal načapat, že je něco zadarmo ! To se vyplatí koupit si za 3 kačky 5 volných sms, když z mobilu jí mám za 0,60,-...... :-).

  OdpovědětVymazat
 34. Dobrý den, opravdové lidské bytosti jsou ty tam, kteří vědí, jak přijít na jejich záchranu, na jejich podobné, když trpí. Tato Žena učinila mě úvěr ve výši 5 milionů eur, aniž by mi komplikovat úkol na úrovni dokumentech požadovaných bankami v žádosti o úvěr. Pokud jste ve finanční nouzi , a to prostřednictvím jai dnes super market za rohem , je to můj zachránce a já opravdu nevím, co s tím dělat, to je důvod, proč jsem se rozhodl dnes svědčit v jeho prospěch, můžete ho kontaktovat poštou a postupujte podle jeho pokynů a budete spokojeni v 72 hodin maximálně .Mohu potvrdit, a od této chvíle se stalo, že si potřebuje úvěr, prosím, aby kontakt s ním . Takže ti, kteří jsou v nouzi, jako jsem já můžete psát s ním a vysvětlit mu vaši situaci, to by mohlo pomoci vám jeho e-mail : ceskoslovenska-obchodni-banka-a.s0@centrum.cz

  OdpovědětVymazat
 35. Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci! Máte problémy nebo máte problémy? Tímto způsobem vám dáváme příležitost rozvíjet nový vývoj. Jako bohatá osoba cítím povinnost pomáhat lidem, kteří se jim snaží dát šanci. Každý si zaslouží druhou šanci, a protože vláda selže, budou muset pocházet od ostatních. Žádná částka není příliš pro nás a splatnost, kterou určíme vzájemnou dohodou. Žádné překvapení, žádné další náklady, ale pouze dohodnuté částky a nic jiného. Nečekejte a nezapomeňte na tento příspěvek. Zadejte částku, kterou chcete požádat, a my vás budeme kontaktovat se všemi možnostmi. kontaktujte nás dnes na garciajsacramento@gmail.com Potřebujete naléhavé peníze? Můžeme pomoci!

  OdpovědětVymazat
 36. dobrý den, nedsaří se mi najít tlačítko na odeslání sms

  OdpovědětVymazat
 37. Casinos in the UK - How to find good games - GrizzGo
  So, what do air jordan 18 retro yellow suede clearance we mean by “casinos in the UK”? to find a casino how to get air jordan 18 retro men red and live casino find jordan 18 white royal blue games on a 네이버 룰렛 돌리기 mobile phone device in k9win 2021.

  OdpovědětVymazat
 38. You completely match our expectation and the variety of our information

  토토
  카지노사이트
  토토

  OdpovědětVymazat
 39. Many thanks for the article, I have a lot of spray lining knowledge but always learn something new. Keep up the good work and thank you again.

  토토사이트
  카지노사이트
  토토

  OdpovědětVymazat
 40. Thanks for sharing the information keep updating, looking forward to more post.
  Nice post ! I love its your site after reading ! thanks for sharing. I have a lot of spray lining knowledge but always learn something new. Keep up the good work and thank you again.
  protective order virginia
  code of virginia emergency protective order

  OdpovědětVymazat
 41. It's a pleasure to read your blog posts. Keep up the good job! You are aware that many others are interested in this, and you may be able to help them significantly.
  cost to hire a hitman

  OdpovědětVymazat
 42. The mail blog is a great resource for learning about email best practices and security tips. The blog posts are well-written and informative, and the authors do a great job of explaining complex concepts in a way that is easy to understand. I would definitely recommend the mail.blog.centrum.cz blog to anyone who is interested in learning more about email.
  truck driver accidents
  semi truck driver accident

  OdpovědětVymazat