Navyšujeme kapacitu emailové schránky a rozdáváme SMS zdarma!

Ode dneška si můžete všichni užívat větší kapacity svých emailových schránek na Centrum.cz i Atlas.cz. Z původních 2GB postupně schránky nafukujeme na 5GB tak, abyste si mohli pohodlně mailovat a ukládat fotky i velká videa téměř bez omezení.

Pokud máte aktivovánu kapacitu emailu 2GB, nemusíte nic řešit. Navýšení na 5GB u Vás proběhlo automaticky.
Vy ostatní si můžete kapacitu ihned zdarma navýšit. Stačí si nechat zaslat ověřovací SMS na svůj telefon (z důvodu ochrany před zneužitím). Nemusíte se bát, Vaše telefonní číslo nebude využíváno pro žádné jiné účely a jako bonus při zvětšení schránky z 20MB na 5GB získáváte dárek 15 SMS zdarma.

Pětigigová schránka pro nás není konečná. Brzy se těšte na email zcela bez omezení. Každopádně již dnes u nás máte možnost přijmout až 33 333 zpráv, což je více než dovoluje „neomezená“ schránka od konkurence.
Pokud svoji schránku ještě nemáte, je nejvyšší čas si ji založit a začít využívat všech jejích výhod.

Miroslav Kubát
Produktový manažer

16 komentářů:

 1. Super to se hodí. Ještě bych ocenil možnost při psaní nových zpráv mít možnost zaškrtnou posílat potvrzení a o přečtení :)

  OdpovědětVymazat
 2. dobrý deň,využívam vašu schránku,ale mám problém si ju podľa vašej ponuky navýšiť,pretože mám adresu a bydlisko na Slovensku.Prosím Vás o pomoc ako mám postupovať.ďakujem adrika

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hezké odpoledne,
   schránku je možné navýšit, stejně jako u původního způsobu, pouze z českého čísla. Pokud ale napíšete našim technikům na napoveda.centrum.cz, rádi vám schránku zvětší :-)

   Vymazat
 3. dobry den ja bych take vyuzila vasi schranku,ale ziji v Anglii takze mam asi smulu,ale dekuju za odpoved martina

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dobrý večer Martino,
   SMS lze poslat pouze na české číslo, ale jak bylo uvedeno výše, pokud napíšete našim pracovníkům helpdesku na http://napoveda.centrum.cz , schránku vám navýší manuálně.

   Vymazat
 4. Konkurence volny.cz ma limit 50000 zprav na schranku.

  OdpovědětVymazat
 5. Dobrý den, bude někdy možně si na titulní stránku Centrum.cz přidat jen ten obsah, který chci tam mít?

  OdpovědětVymazat
 6. a nebude se navysovat aj velikost priloh z 10 mb treba aspon na 50?a vice?

  OdpovědětVymazat
 7. Bylo by příjemné, moci položením myši na zobrazená slova se objevila i některá další (našeptávaná) slova zprávy. Jako má email seznam.

  OdpovědětVymazat
 8. Teda jestli vám jde o smsky zdarma, tak běžte na www.esemes.cz a jeto! :)

  OdpovědětVymazat
 9. 1. Ze staré schránky na Volny se nepřenesl adresář, nebo ho jen neumím najít?
  2. Ve staré schránce byl dobře fungující systém vyhledávání. V nové schránce se mi ho nedaří najít.

  OdpovědětVymazat
 10. Greetings to you for sharing an amazing post. Thanks you the efforts and interest you used in the post. Stafford Traffic Lawyer

  OdpovědětVymazat
 11. Great news! Exciting to see the expansion of email storage capacity on Centrum.cz and Atlas.cz. Plus, free SMS! Thanks for the upgrade and the bonus perks. Keep up the good work!
  Protección Orden Nueva Jersey

  OdpovědětVymazat
 12. To improve the business climate, consider policy reforms, fostering transparency and accountability, investing in infrastructure, education, and workforce development, promoting innovation, and prioritizing sustainability and corporate social responsibility. These factors create a conducive environment for economic growth and entrepreneurship, fostering a skilled labor force, job creation, and long-term success in a competitive global marketplace.
  abogado de lesiones personales virginia

  OdpovědětVymazat
 13. Wow, that's amazing news! Increasing email storage capacity and giving out free SMS? Count me in! 🙌 This is such a great way to enhance user experience and make communication more efficient. I appreciate the effort to provide better service to your users. Keep up the good work! Can't wait to make the most out of these new features. Thank you for always striving to improve and innovate. Kudos to your team! 🚀#EmailUpgrade #FreeSMS #Innovation

  traffic lawyer warren va


  OdpovědětVymazat
 14. This article aims to provide information and commentary on "search engine optimization" or "seo-specific keywords." It covers various SEO techniques, including on-page, off-page, and keyword research. It also discusses the target audience, the importance of content, the relevance of SEO, and the quality of the content. The article also provides a detailed explanation of complex concepts, highlights the importance of current SEO trends, and provides relevant references.
  motorcycle accident injury lawyer A licensed professional, a lawyer advises and represents clients in a variety of legal matters, including criminal, family, personal injury, and business law. By educating people about their legal rights and options, representing them in court, settling disputes, preparing legal documents, conducting research, and standing up for their clients' interests, they play a critical role in society.

  OdpovědětVymazat