Reakce Centrum Holdings na článek o bezpečnostním riziku na Centrum Mailu

Na základě zavádějícího článku na webu lupa.cz ze dne 14.6.2013 tímto poskytujeme reakci na uvedené nepřesnosti:

Uživatelé Centrum Mail – i ti, kteří se přihlašují přes proxy server, se nemusí obávat o bezpečnost. Jejich schránky jsou dostatečně zabezpečeny vůči potencionálnímu riziku popsaném v daném článku.

Šetření uvedeného incidentu stále probíhá, ale z dosavadních poznatků vyplývá, že se nejedná o bezpečnostní problém na straně Centrum Mail, nýbrž o problematické nastavení na straně dotčené společnosti. Naši technici ve spolupráci s IT oddělením druhé strany pomáhají při řešení tohoto incidentu.

Štěpán Burda
Ředitel IT

13 komentářů:

 1. "Šetření uvedeného incidentu stále probíhá ..."
  je VI/2015, jaká opatření byla realizována, aby se incident neopakoval, je asi tajné a je zbyteční tím uživatele zatěžovat ...

  OdpovědětVymazat
 2. Dělá to Cache na proxy. Centrum.cz tam posílá řeťezce, které by nemělo a ty pak proxy předává všem ostatním. To znamená, že když někdo, například Váš poskytovatel internetu bude mít zapnutou Cache pro Centrum.cz a provozovat proxy, tak si celé sídliště bude číst vzájemně maily. Paráda!!!

  OdpovědětVymazat
 3. sportstototv.com I think the information you share is very reasonable. At the very least, it was able to help me solve my problem. Thanks for sharing them, it helps me a lot.

  OdpovědětVymazat
 4. I have read your blog and I gathered some new information through your blog. Thanks for sharing the information betmantoto.pro

  OdpovědětVymazat
 5. Thanks for sharing a great article. 카지노사이트
  You are providing wonderful information, it is very useful to us.

  OdpovědětVymazat
 6. I am really grateful for your blog post for giving a lot of information
  온라인카지노

  OdpovědětVymazat
 7. Simply desire to say your article is as amazing.
  바카라사이트

  OdpovědětVymazat
 8. Excellent Blog! I would like to thank you for the efforts you have made in writing this post.
  온라인카지노

  OdpovědětVymazat
 9. Its an amazing website, I really enjoy reading your articles.
  토토사이트

  OdpovědětVymazat
 10. Nice article, looking forward for another great post from you
  먹튀검증

  OdpovědětVymazat
 11. Look at a European roulette wheel and you’ll see 9 odd and 9 even numbers in every half of the wheel, but nearly all of them are in pairs. The relaxation alternate, and there are no situations of 3 odds or 3 evens in a row. To the untrained eye, the numbers around 토토사이트 any roulette wheel seem to leap from one to the following at random with no discernible sample.

  OdpovědětVymazat