Centrum mail ve vašem počítači

Pracujete s maily raději v poštovních programech než na webu? Pak vás jistě zaujme náš nový poštovní klient Centrum mail pro Windows, který přináší všechny výhody online verze emailu přímo do vašeho počítače. Je určen všem uživatelům Centrum nebo Atlas mailu a mohou jej využít i ti, kteří mají schránky u jiných provozovatelů.


Synchronizace s Centrum mailem
Program si jednoduše stáhnete, nainstalujete a stačí se jen přihlásit. Nemusíte nic nastavovat. Okamžitě se vám stáhnou všechny zprávy a můžete začít mail používat. Výhodou tohoto řešení je, že s maily můžete pracovat ve webové verzi i v programu na počítači, protože zprávy se navzájem synchronizují.


Jednoduchý import z ostatních klientů
Pokud již využíváte některou jinou aplikaci pro stahování mailů, můžete z ní data jednoduše importovat. Aplikace umožňuje import zpráv a kontaktů z MS Outlooku, Outlooku Express či Windows Mailu, z aplikace The Bat! Nebo Thunderbirdu. Díky tomu bude přechod velmi hladký a nepřijdete o svá data.


Facebook chat a ostatní instant messengery
Centrum Mail není určen pouze k práci s emaily. Do jeho funkční výbavy patří také rychlá komunikace prostřednictvím oblíbeného instant messagingu. Své přátele tak budete moci kontaktovat přímo z aplikace pomocí Facebook Chatu, služby Google Talk a jakéhokoliv Jabber účtu.


Kalendář pro vaše plánování
Díky integrovanému kalendáři můžete Centrum mail použít i k plánování osobních i pracovních aktivit. Pro ještě lepší organizaci svého času a práce můžete rovněž využít plánování úkolů. Díky tomu vám už nikdy nic důležitého neunikne.Správa několika e-mailových účtů z jednoho místa
Naprostá většina lidí má několik emailových adres. Výhodou našeho poštovního programu je možnost připojit si všechny účty, ať už jsou u jakéhokoliv provozovatele.


Pozvěte přátele a vyhrajte notebook
Pokud se vám aplikace Centrum Mail zalíbí, můžete se během dubna a května zúčastnit soutěže o výkonné notebooky značky Dell a další ceny.

 
Vyhrává ten, kdo pošle svým přátelům osobní pozvánku k této aplikaci prostřednictvím emailu a jehož největší počet přátel aplikaci nainstaluje. Hodně štěstí!
Josef Šplíchal
Produktový manažer

15 komentářů:

 1. "Software je určen pouze k nekomerčnímu použití."
  Co to znamená? Že programem nemohu otevřít fakturu objednané služby?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Centrum mail můžete využít i k pracovním účelům.

   Vymazat
 2. Je to super používám ho :) ale...
  Chtěla jsem se podívat na výherce a stránka z výherci, už tam není.
  Můžu se zeptat proč? Přece by mělo být veřejné, kdo vyhrál, abychom věděli, že doopravdy někdo něco vyhrál. Nebo jste to přesunuli jinam?
  Děkuji

  OdpovědětVymazat
 3. Klárko, soutěž byla ke včerejšímu dni uzavřena, výherce můžete nyní zjistit na tomto blogu:
  http://mail.blog.centrum.cz/2012/05/vyherci-souteze-s-centrum-mailem.html

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za odpověď.
   Ale v podmínkách bylo psáno, že se hraje do konce září a že se bude hrát o 6 notebooků, tak soutěž by přece neměla být ještě uzavřena, ne? :)

   Vymazat
  2. Bohužel jsme z technických důvodů museli soutěž pozastavit. To nijak nerozporuje podmínky, tam byla maximální doba trvání soutěže. Duben a květen proběhl podle těchto podínek. Jakmilem vyřešíme technické problémy se soutěží, opět ji obnovíme. Každopádně se vám omlouváme.

   Vymazat
  3. Ještě jeden dotaz a přestanu otravovat :)
   Když píšete, že květen proběhl podle pravidel, znamená to, že bude vyhlášen vítěz za květen, který vyhrál notebook a ti jež vyhráli týdenní soutěže? :) Protože to nikde zveřejněno není, děkuji :)

   Vymazat
  4. Neotravujete, jen se ptejte :-).
   Květnové výhry budou vyhlášeny během června. Sledujte tento blog.

   Vymazat
 4. As I watched this article, I kept talking about it constantly. I have a clear sense of this. Thank you for sharing.
  스포츠토토일정
  프로축구일정
  사다리사이트

  OdpovědětVymazat
 5. I am interested in this area if you are a great site but know some community forums. I think it should be a good opportunity to get feedback from others who are experienced.
  사설토토
  파워볼
  안전놀이터

  OdpovědětVymazat
 6. I have read so many content about the blogger lovers except this article is actually a pleasant piece of writing, keep it up.

  아시안컵
  농구
  주사위게임

  OdpovědětVymazat
 7. You have a very good gloss. Write more high-quality articles. I support you.

  OdpovědětVymazat
 8. Very efficiently written information. For sure i will check out more posts. Thanks

  OdpovědětVymazat
 9. I just stumbled upon this weblog, Pretty great post.

  OdpovědětVymazat
 10. This is an excellent post I seen thanks to share it.

  OdpovědětVymazat