Testujte s námi email

Chcete se podílet na vývoji emailu? Teď k tomu máte příležitost. Hledáme lidi, kteří nám pomohou testovat naše služby.

Není potřeba žádných speciálních znalostí a dovedností. Čím méně ovládáte váš počítač, tím lépe. Ideálním zájemcem je osoba nad 50 let s malou zkušeností v práci s internetem. Věk však není podmínkou.

Testování bude probíhat v únoru a březnu v Praze 7 - Holešovicích. Zabere cca půl hodiny čistého času. Odměníme vás malým dárkem, ukážeme vám naše sídlo a budete mít možnost přímo ovlivnit novou podobu služby, kterou používají 4 mil. uživatelů.

Stačí nám napsat na adresu testovat@centrum.cz, my už se s vámi domluvíme na termínu a dalších podrobnostech. Pokud máte zájem nebo víte o někom, kdo by se testování rád zúčastnil, ozvěte se. Těšíme se na vás!

Josef Šplíchal
Product Manager

7 komentářů:

 1. Jelikož jsem přišel o Microsoft Outlook, který považuji za nejlepšího mail klienta a jako důchodce si bohužel nemohu dovolit nový, chtěl jsem použít vašeho klienta, bohužel v odeslaných zprávách je reklama a tak jsem to vzdal. Myslím si však, že není špatný, ale vadí mi jako u Windows Mail tak u vašeho klienta postranní třídění zpráv podle serverů, kde každý má koš a podobně. Mám dojem, že lepší je zprávy přijímat jenom jako jednu došlou poštu, jeden koš a podobně. Jinak přeji mnoho úspěchů

  OdpovědětVymazat
 2. Dobrý den. Reklamu v psaní a čtení zprávy se chystáme v nejbližší aktualizaci odstranit. Pokud jde o třídění, nemusíte je vůbec používat, všechny emaily najednou jsou zobrazeny na začátku v Globálních složkách.

  OdpovědětVymazat
 3. Klient je velice zdařilý, jen u složek by bylo vhodné implementovat možnost nastavení automatického mazání zpráv (Po kolika dnech, případně při jakém množství zpráv ve složce).

  OdpovědětVymazat
 4. Pokud se zde diskutuje o emclientovi, tak v jeho i vašich podmínkách je napsáno že se nesmí používat pro komerční účely. Jelikož nevím kde jsou hranice komerčního používání, tak raději budu používat svobodný software v podobě programů jako Mozilla Thunderbirdu, evolution nebo Geary.
  Nebo budu používat webová rozhraní.. (webmail na gmailu tuším už funguje i offline..).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omlouváme se, zákaz používání pro komerční účely zůstal v Centrum mailu omylem. Odstraníme jej z podmínek co možná nejdříve. Nemusíte mít obavy program pro komerční účely používat už nyní.

   Vymazat
 5. Very helpful post. This is my first time I visit here. I make so many interesting matters in your blog in particular its conversation. Really it’s huge article. I am a usual follower of your blog. Really very educational post you shared here. Gently keep blogging.

  check out : https://sites.google.com/site/bestessaywritingservicereview/

  OdpovědětVymazat