A vaše maily mohou zase volně dýchat

Když jsme na Centrum s mailem v roce 1999 začínali, vystačili jsme si s kapacitou 50 MB. O pět let později jsme jako první na českém trhu nabídli 1 GB prostoru a od té doby započala gigabajtová mánie, i když reálně takto velké schránky běžný uživatel vlastně ani nepotřeboval a zřídkakdy schránku zaplnil.

Čas však běží a tito běžní uživatelé naráží na pomyslné stropy svých schránek. Jsme rádi, že vám na Centru a Atlasu můžeme nově nabídnout opět vyšší limity pro schránku - 5 GB prostoru s možností uložit si až 30 tis. zpráv. 

Jak si můžete kapacitu navýšit

V tuto chvíli navyšujeme schránky těm z vás, kteří se dostanete na hranici 95 % zaplnění prostoru. Jakmile velikost vaší schránky tento limit překročí, zobrazí se vám výzva pro navýšení. Pak stačí jen potvrdit a okamžitě máte k dispozici 3 GB a 10 tis. zpráv navíc.

Věříme, že zvýšené limity vám vyřeší dilema, které zprávy smazat a které bude lepší si archivovat. Nyní byste měli mít dost prostoru i pro ty "méně důležité".
Josef Šplíchal
Produktový manažer

3 komentáře:

 1. Jsem již na 96% a žádná zpráva se mi nezobrazila. Tak jak to funguje? Mohu něco udělat sám?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pixi, někde mezi nebem a zemí došlo asi k chybě. Napište nám z vašeho mailu na adresu general@centrum.cz a navýšíme to ručně.

   Vymazat
 2. Když už to tak tady čtu, tak hlásím, že prohlížení fotografií třeba v článku o chudých američanech se zastavuje na fotografii č.4. a vrací se na začátek...

  OdpovědětVymazat