A vaše maily mohou zase volně dýchat

Když jsme na Centrum s mailem v roce 1999 začínali, vystačili jsme si s kapacitou 50 MB. O pět let později jsme jako první na českém trhu nabídli 1 GB prostoru a od té doby započala gigabajtová mánie, i když reálně takto velké schránky běžný uživatel vlastně ani nepotřeboval a zřídkakdy schránku zaplnil.

Čas však běží a tito běžní uživatelé naráží na pomyslné stropy svých schránek. Jsme rádi, že vám na Centru a Atlasu můžeme nově nabídnout opět vyšší limity pro schránku - 5 GB prostoru s možností uložit si až 30 tis. zpráv. 

Jak si můžete kapacitu navýšit

V tuto chvíli navyšujeme schránky těm z vás, kteří se dostanete na hranici 95 % zaplnění prostoru. Jakmile velikost vaší schránky tento limit překročí, zobrazí se vám výzva pro navýšení. Pak stačí jen potvrdit a okamžitě máte k dispozici 3 GB a 10 tis. zpráv navíc.

Věříme, že zvýšené limity vám vyřeší dilema, které zprávy smazat a které bude lepší si archivovat. Nyní byste měli mít dost prostoru i pro ty "méně důležité".
Josef Šplíchal
Produktový manažer

4 komentáře:

 1. Jsem již na 96% a žádná zpráva se mi nezobrazila. Tak jak to funguje? Mohu něco udělat sám?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. pixi, někde mezi nebem a zemí došlo asi k chybě. Napište nám z vašeho mailu na adresu general@centrum.cz a navýšíme to ručně.

   Vymazat
 2. Když už to tak tady čtu, tak hlásím, že prohlížení fotografií třeba v článku o chudých američanech se zastavuje na fotografii č.4. a vrací se na začátek...

  OdpovědětVymazat
 3. Thank you for sharing useful information with us. please keep sharing like this. You might like the following article also.

  Recipe for Kheer Kadam

  OdpovědětVymazat